Dodano: 2018-10-01

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska • Notariusz Poznań Garbary


| |Notariusz to prawnik, którego głównym zadaniem jest sporządzanie aktów notarialnych. Akta te mają charakter dokumentu publicznego, dlatego notariusz używa pieczęci urzędowej z wizerunkiem godła państwowego. Za wykonane czynności notarialne pobiera on wynagrodzenie.

Do wizyty u notariusza mającej na celu sporządzenie konkretnego aktu notarialnego należy dobrze się przygotować. Jak informuje na swojej stronie internetowej notariuszszafranska.pl uznany notariusz z Poznania, każdą czynność notarialną należy poprzedzić kontaktem osobistym, telefonicznym lub mailowym z wybraną kancelarią w celu ustalenia, jakie dokumenty będą potrzebne podczas wizyty oraz ile wyniesie koszt planowanej usługi.

Wspomniany notariusz działający na Garbarach w Poznaniu po uzyskaniu od klientów potrzebnych dokumentów najpierw przygotowuje projekt aktu notarialnego, a po jego akceptacji przez strony czynności wyznacza termin oficjalnego spotkania, podczas którego następuje odczytanie gotowego dokumentu stronom oraz jego podpisanie.


Dodaj Ocene(0 z 0 głosów)


Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy Z Branży